woolash reviews
در برقی اتوماتیک و کرکره
ساخت و نصب کانال پلی یورتان
نمایندگی تفال در تهران
خرید اتو بخار تفال
زودپز تفال
خرید توتون توتون
تشک طبی
delaram tour
درباره من
موضوعات
  موضوعي ثبت نشده است
نويسندگان
برچسب ها
عضویت در خبرنامه
  عضویت لغو عضویت

ورود اعضا
  نام کاربری :
  پسورد :

عضویت در سایت
  نام کاربری :
  پسورد :
  تکرار پسورد:
  ایمیل :
  نام اصلی :

نويسنده :delaram
تاريخ: ۲۰ ارديبهشت ۱۳۹۷ ساعت: ۰۷:۲۸:۵۰

قطر كشوري در قسمت جنوب غربي قاره آسيا و در منطقه خاورميانه مي باشد كه هر ساله ميزبان تعداد بالا گردشگران تور قطر مي باشد. با لحظه آخر همراه باشيد تا اطلاعات بيشتري از اين كشور را در اختيار شما توريست هاي تور قطر قرار دهيم. كشور قطر در شبه جزيره عربستان واقع شده است. 

موضوع:
برچسب‌ها: ،

نويسنده :delaram
تاريخ: ۲۰ ارديبهشت ۱۳۹۷ ساعت: ۰۷:۲۷:۵۶

شهر كاپادوكيا نام خطه اي تاريخي در كشور تركيه است كه نظر گردشگران و باستان شناسان زيادي را به خود جلب مي كند. اين شهر قدمتي كهن دارد و جزء چند شهر سنگي موجود در دنيا است كه به دليل جلوه شبيه به ماه، كليساهاي غاري شكل، شهرهاي زيرزميني و خانه هاي حفر شده در صخره و سنگ ها شهرت جهاني پيدا كرده است. اين منطقه تاريخي به دليل موقعيت خاصي كه دارد مورد توجه توريست هاي جهاني قرار گرفته كه هر ساله با تور كاپادوكيا از اين منطقه بازديد مي كنند. 

موضوع:
برچسب‌ها: ،

نويسنده :delaram
تاريخ: ۱۹ ارديبهشت ۱۳۹۷ ساعت: ۱۲:۱۸:۳۹

با حدود 1500 كيلومتر مربع بزرگترين جزيره ايران مي باشد كه در خليج فارس در شمال باختري تنگه هرمز قرار دارد.جزيره قشم داراي يك فصل گرم و مرطوب طولاني و يك فصل معتدل كوتاه مي باشد كه اگر شما بخواهيد تور قشم را براساس آب و هواي قشم براي يك مسافرت انتخاب كنيد فصل معتدل آن بهترين انتخاب مي باشد. ضلع شمالى جزيره قشم در نزديكى روستاى بركه خلف، عارضه زمين شناسى عجيب خود را براي گردشگران تور قشم به نمايش گذاشته است. 

موضوع:
برچسب‌ها: ،

نويسنده :delaram
تاريخ: ۱۸ ارديبهشت ۱۳۹۷ ساعت: ۱۲:۳۷:۱۲

آبشار نياگارا يكي از جاذبه هاي طبيعي كشور كانادا است كه مردم از اقصي نقاط جهان براي ديدن آن به كانادا سفر مي كنند. آبشار نياگارا متشكل از سه آبشار زيبا است و در استان اونتاريو قرار دارد. هر يك از آبشار ها نام مخصوص به خود را دارد كه به ترتيب از بزرگ به كوچك عبارتند از آبشار نعل اسب، آبشار آمريكايي، آبشار نقاب عروس. آبشار نياگارا در مرز بين كانادا و آمريكا مي باشد به طوري كه آبشار نعل اسبي در بخش كانادايي، آبشار آمريكايي و نقاب عروس در بخش آمريكايي واقع شده اند.

موضوع:
برچسب‌ها: ،

نويسنده :delaram
تاريخ: ۱۸ ارديبهشت ۱۳۹۷ ساعت: ۱۲:۳۴:۴۱

دبي مال در  نوامبر سال 2008 افتتاح شده و به عنوان پربازديد ترين مركز خريد جهان شناخته شده است، به طوري كه حداقل محاسبه شده است كه در سال 2011، 53 ميليون نفر از اين مركز ديدن كرده و از امكانات كم ‌نظير آن استفاده كرده اند. با اين تحقيقات به عمل آمده اين مركز خريدهر هفته شاهد 740,000 گردشگر تور دبي است. اين مركز خريد موفق شده در مقايسه با بهترين شهرهاي دنيا همچون نيويورك و لس آنجلس، بازديدكنندگان بيشتري را به خود جذب كند.

موضوع:
برچسب‌ها: ،

نويسنده :delaram
تاريخ: ۱۶ ارديبهشت ۱۳۹۷ ساعت: ۱۱:۰۸:۴۳

برج ايفل نماد و سمبل كشور فرانسه واقع در پاريس ميدان شان دومارس و در نزديكي رود سن مي باشد. برج ايفل كه امروزه در سر تا سر جهان مشهور است و ساليانه گردشگران زيادي براي بازديد از آن به فرانسه شهر پاريس سفر مي كنند تا فقط لذت تماشاي غروب آفتاب بسيار رومانتيك آن را از دست ندهند. ساخت اين برج دو سال به طول انجاميد و از سال 1887 آغاز شد و در سال 1889 به اتمام رسيد. در ساخت برج ايفل بيش از 800 نفر كارگر و مهندس طي دو سال در ساخت آن كار كردند. ايفل از 1838 قطعه فلزي، 2/5 ميليون پيچ و مهره  و ميخ استفاده شده است. وزن اين برج بيش از 9/5 تن برآورد شده است كه 70 درصد وزن آن را فولاد تشكيل داده است و با ارتفاع 325 متر جزء مرتفع ترين برج هاي جهان در زمان خود به شمار مي رفته است. 

موضوع:
برچسب‌ها: ،

نويسنده :delaram
تاريخ: ۱۶ ارديبهشت ۱۳۹۷ ساعت: ۱۱:۰۷:۴۳

 اين برج بزرگ ترين، بلندترين برج جهان است كه چيزي بيش از يك آسمان خراش مي باشد كه شهر دبي را به يكي از شهرهاي معروف دنيا تبديل كرده است. برج خليفه در سال 2003 طرحش ارائه و پبشنهاد شد و در سال 2004 شروع به ساخت كردند، پايان اين برج 6 سال به طول انجاميد و در سال 2010 بلندترين برج جهان اعلام و افتتاح شد. اين برج به دست شركت عمار و به طراحي شركت هاي آمريكايي اسكيدمور، مريل، اوينگز ساخته شده است و در روزهاي ساخت درهر روز 1200 كارگر مشغول به كار بودند. در هر نقطه از شهر كه باشيد عظمت و بزرگي اين برج باشكوه ديده مي شود كه بازديد كنندگان زيادي هم به سمت خود جذب مي كند. برج خليفه در كتاب گينس ركوردهاي زيادي به خود اختصاص داده است كه مي توان به بلندترين برج جهان، بلند ترين، بلندترين نقطه سكونت، بيشترين تعداد طبقات و غيره اشاره كرد.

موضوع:
برچسب‌ها: ،

نويسنده :delaram
تاريخ: ۹ ارديبهشت ۱۳۹۷ ساعت: ۱۲:۱۲:۰۵

مجارستان، كشوري در اروپاي مركزي، پايتخت آن بوداپست است. مجارستان شامل 19 شهرستان به علاوه بوداپست زيرا كه اين شهر مستقل است و متعلق به هيچ شهرستاني نيست.
شهرهاي مهم مجارستان شامل دبرسن، ميشكولتس، سگد، پچ و گيور هستند كه با تور مجارستان مي توانيد به اين شهر ها سفر كنيد. كشور مجارستان كشوري مسطح و پست با دشت هايي‌ زيبا است كه توسط رود دانوب معروف ترين و زيبا ترين رود در اروپا به 2 قسمت شمالي و جنوبي تقسيم شده است. اين كشور داراي معماري بسيار زيبا و غير قابل توصيف است كه اصالت وتمدن اين كشور را در خود جاي داده‌ است. مجارستان داراي آب و هوايي معتدل است، تابستان ها در اين كشور نسبتا گرم با رطوبي متوسط، همچنين داراي زمستان‌هايي‌ با بارندگي زياد و هوايي‌ سرد مي باشد.

موضوع:
برچسب‌ها: ،

نويسنده :delaram
تاريخ: ۹ ارديبهشت ۱۳۹۷ ساعت: ۱۱:۵۰:۱۳

پارك آبي تفليس در منطقه ديوبه و در نزديكي درياچه تفليس در منطقه اي زيبا واقع شده است كه در فصل بهار و تابستان تعداد بي شماري از گردشگران خارجي و بوميان خود منطقه به پارك آبي مي آيند و روز مهيجي را براي خود مي سازند. اين پارك به نام آكوا پارك در سال 2006 ساخته و افتتاح گرديد. با اينكه اين پارك در فضاي باز و سرپوشيده اي نيست اما بيشتر توريست ها و بومي ها در فصل هاي ديگر سال هم كه بدنشان به سرما عادت دارد مي آيند ، اين پرك داراي بازي هاي متنوعي مي باشد كه براي كودكان هم بسيار جذاب مي آيد به صورت ديگر مي توان گفت اين پارك آبي مناسب جمع خانوادگي مي باشد گرچه ي سري قوانين خاص آن شايد خوشايند نباشد.

موضوع:
برچسب‌ها: ،

نويسنده :delaram
تاريخ: ۸ ارديبهشت ۱۳۹۷ ساعت: ۱۰:۵۹:۵۵

جزيره ساموئي يكي از زيباترين نقاط تايلند و منطقه اي گرمسيري و بكر با سواحل شني سفيد و آب هاي درخشان خليج تايلند است.جزيره ساموئي ، جديدترين جزيره اي است كه مسافران تور تايلند آن را انتخاب مي كنند. دليل ديگر انتخاب تور ساموئي اين است كه اين جزيره به عنوان استراحتگاهي آرام و زيبا در جهان شناخته شده است. 
ساموئي با مساحت 228 كيلو متر مربع بعد از پوكت و جزيره چنگ سومين جزيره بزرگ تايلند محسوب مي شود كه حدود 50 هزار نفر جمعيت دارد. 

موضوع:
برچسب‌ها: ،

[ ۱ ][ ۲ ][ ۳ ][ ۴ ]
تاریخ امروز
پیوندهای روزانه
  لينكي ثبت نشده است
پیوندهای سایت
  لينكي ثبت نشده است
آمار بازدیدکنندگان
ابزارک هاى وبلاگ